Casio Timeless – MTP-1302PGL-9AVEF
kr 1.249
Kjøp nå, betal med
Les mer
Betal kr154,00/måned i 12 måneder (0% rente).
Etablerings-gebyr: kr499,00
Administrasjonsgebyr / måned: kr49,00
For 12 måneder blir det totalt kr1 846,00.
På lager
Diameter
38 mm
Urverk
Quartz
Materiale
Stål
Gratis frakt (3.000,-)
14 dagers returrett
Autorisert forhandler
Klikk og hent
Spesifikasjon
Urverk
| Urverk: | Quartz |
|---|
Kasse
| Materiale: | Stål |
|---|---|
| Diameter: | 38 mm |
| Tykkelse: | 9.2 mm |
| Glass: | Mineral |
| Vanntett: | 200 meter |
Skive
| Skive: | Gull |
|---|
Armbånd
| Lenke/Rem: | Skinnrem |
|---|---|
| Materiale: | Kalv |
| Farge: | Brun |
Øvrig informasjon
| Kjønn: | Herre |
|---|---|
| Kassens størrelse: | 38.5 mm |
| Kasse høyde: | 9.2 mm |
Levering & retur
Vi tilbyr rask levering og enkel retur. Kontakt oss om du trenger hjelp med størrelse, passform eller service. 1-6 uker leveringstid på bestillingsvarer.
Kontakt oss
"*" obligatorisk felt
