Certina DS-8 Chrono – C045.417.16.041.00
Varenummer: C0454171604100 Kategorier: , Stikkord: , Merke: ,
Kjøp nå, betal med
Betal kr579,00/måned i 12 måneder (0% rente).
Etablerings-gebyr: kr499,00
Administrasjonsgebyr / måned: kr49,00
For 12 måneder blir det totalt kr7 398,00.
Bestillingsvare - 1-6 ukers levering
Gaveinnpakning
Diameter
41 mm
Urverk
Quartz
Materiale
Stål
Spesifikasjon
Urverk
Urverk:Quartz
Kaliber:G10.212
Funksjoner:Dato, Chronograph
Kasse
Materiale:Stål
Diameter:41 mm
Glass:Safirglass
Vanntett:100 meter
Avstand lugs:21 mm
Skive
Skive:Blå
Indekser:Indekser
Armbånd
Lenke/Rem:Skinnrem
Farge:Blå
Lås:Spenne
Øvrig informasjon
Kjønn:Herre
Kassens høyde:11.55 mm