Certina DS-8 Chrono – C045.417.16.041.00
kr 6.360
Kjøp nå, betal med
Les mer
Betal kr579,00/måned i 12 måneder (0% rente).
Etablerings-gebyr: kr499,00
Administrasjonsgebyr / måned: kr49,00
For 12 måneder blir det totalt kr7 398,00.
Bestillingsvare - 1-6 ukers levering
Diameter
41 mm
Urverk
Quartz
Materiale
Stål
Gratis frakt (3.000,-)
14 dagers returrett
Autorisert forhandler
Klikk og hent
Spesifikasjon
Urverk
| Urverk: | Quartz |
|---|---|
| Kaliber: | G10.212 |
| Funksjoner: | Dato, Chronograph |
Kasse
| Materiale: | Stål |
|---|---|
| Diameter: | 41 mm |
| Glass: | Safirglass |
| Vanntett: | 100 meter |
| Avstand lugs: | 21 mm |
Skive
| Skive: | Blå |
|---|---|
| Indekser: | Indekser |
Armbånd
| Lenke/Rem: | Skinnrem |
|---|---|
| Farge: | Blå |
| Lås: | Spenne |
Øvrig informasjon
| Kjønn: | Herre |
|---|---|
| Kassens høyde: | 11.55 mm |
Levering & retur
Vi tilbyr rask levering og enkel retur. Kontakt oss om du trenger hjelp med størrelse, passform eller service. 1-6 uker leveringstid på bestillingsvarer.
Kontakt oss
"*" obligatorisk felt
Bestselgende modeller fra Certina DS-8
