Certina DS-6 Lady 35mm – C039.251.16.116.00
kr 6.600
Kjøp nå, betal med
Les mer
Betal kr599,00/måned i 12 måneder (0% rente).
Etablerings-gebyr: kr499,00
Administrasjonsgebyr / måned: kr49,00
For 12 måneder blir det totalt kr7 638,00.
Bestillingsvare - 1-6 ukers levering
Diameter
35 mm
Urverk
Quartz
Materiale
Stål
Gratis frakt (3.000,-)
14 dagers returrett
Autorisert forhandler
Klikk og hent
Spesifikasjon
Urverk
| Urverk: | Quartz |
|---|---|
| Funksjoner: | Dato |
Kasse
| Materiale: | Stål |
|---|---|
| Diameter: | 35 mm |
| Glass: | Safirglass |
| Vanntett: | 100 meter |
| Avstand lugs: | 18 mm |
Skive
| Skive: | Perlemor |
|---|---|
| Indekser: | Diamanter |
Armbånd
| Lenke/Rem: | Skinnrem |
|---|---|
| Farge: | Hvit |
| Lås: | Spenne |
Øvrig informasjon
| Garanti: | Selvlysende visere |
|---|---|
| Kjønn: | Dame |
| Kassens høyde: | 7.55 mm |
Levering & retur
Vi tilbyr rask levering og enkel retur. Kontakt oss om du trenger hjelp med størrelse, passform eller service. 1-6 uker leveringstid på bestillingsvarer.
Kontakt oss
"*" obligatorisk felt
