New
Breitling Premier B01 Chronograph 42 – RB0145371G1R1
kr 483.900
Tomt på lager
Diameter
42 mm
Urverk
Automatisk
Materiale
Roségull
Gratis frakt (3.000,-)
14 dagers returrett
Autorisert forhandler
Klikk og hent
Spesifikasjon
Urverk
| Urverk: | Automatisk |
|---|---|
| Kaliber: | Breitling 01, Manufaktur |
| Gangreserve: | 70 timer |
| Frekvens: | 28.800 v.p.h |
| Juveler: | 41 |
| Funksjoner: | Dato, Chronograph |
Kasse
| Materiale: | Roségull |
|---|---|
| Diameter: | 42 mm |
| Glass: | Safirglass |
| Vanntett: | 100 meter |
Skive
| Skive: | Vanilje |
|---|---|
| Indekser: | Arabiske tall |
Armbånd
| Lenke/Rem: | Lenke |
|---|---|
| Materiale: | Roségull, 18K |
| Lås: | Foldespenne |
Øvrig informasjon
| Garanti: | Chronometer |
|---|---|
| Kjønn: | Herre |
| Gullinnhold: | 18K |
Levering & retur
Vi tilbyr rask levering og enkel retur. Kontakt oss om du trenger hjelp med størrelse, passform eller service. 1-6 uker leveringstid på bestillingsvarer.
Kontakt oss
"*" obligatorisk felt
