Breitling Chronomat 28 – U72310531A1U1
kr 124.400
Kjøp nå, betal med
Les mer
Betal kr10 416,00/måned i 12 måneder (0% rente).
Etablerings-gebyr: kr499,00
Administrasjonsgebyr / måned: kr49,00
For 12 måneder blir det totalt kr125 487,00.
Bestillingsvare - 1-6 ukers levering
Diameter
28 mm
Urverk
Quartz
Materiale
Roségull, Stål
På trend, men tidløs, er den lille nye Chronomat 28 mm det allsidige sporty klokkesmykket for enhver anledning. Disse blikkfangene har mye mer å tilby enn bare sine slanke, nye størrelse. Denne modellen har en har en tofarget urkasse og lenke i 18 karat gull og stål. Denne klassiske modellen har en urkasse på 28 mm. Uret har en nydelig hvit perlemorskive med diamant index. Klokken har en 18 karat gullbezel ring med diamanter, som fremhever klokken ytterligere. Klokken har safirglass og er vanntett til 100 meter. I dette uret sitter det et Breitling 17 urverk, som er COSC – sertifisert SuperQuartz verk. En luksuriøs og nydelig klokke med et helt fantastisk design.
Gratis frakt (3.000,-)
14 dagers returrett
Autorisert forhandler
Klikk og hent
Spesifikasjon
Urverk
| Urverk: | Quartz |
|---|---|
| Kaliber: | Breitling 72 |
| Juveler: | 3 |
| Funksjoner: | Minutter, Sekunder, Timer |
Kasse
| Materiale: | Roségull, Stål |
|---|---|
| Diameter: | 28 mm |
| Glass: | Safirglass |
| Vanntett: | 100 meter |
Skive
| Skive: | Perlemor |
|---|---|
| Indekser: | Diamanter |
| Visere: | Selvlysende |
Armbånd
| Lenke/Rem: | Lenke |
|---|---|
| Materiale: | Roségull, Stål, 18K |
| Lås: | Foldespenne |
Øvrig informasjon
| Garanti: | Chronometer |
|---|---|
| Kjønn: | Dame |
| Gullinnhold: | 18K |
Levering & retur
Vi tilbyr rask levering og enkel retur. Kontakt oss om du trenger hjelp med størrelse, passform eller service. 1-6 uker leveringstid på bestillingsvarer.
Kontakt oss
"*" obligatorisk felt
Bestselgende modeller fra Breitling Chronomat
Nye modeller fra Breitling Chronomat
New
Bestillingsvare
