Doxa Sub 200T Searambler 39mm – 804.10.021.20
kr 21.900
Kjøp nå, betal med
Les mer
Betal kr1 874,00/måned i 12 måneder (0% rente).
Etablerings-gebyr: kr499,00
Administrasjonsgebyr / måned: kr49,00
For 12 måneder blir det totalt kr22 987,00.
På lager
Diameter
39 mm
Urverk
Automatisk
Materiale
Stål
Doxa SUB 200T er en bemerkelsesverdig dykkeklokke som kombinerer stil og funksjonalitet, designet for både dykkere og klokkesamlere.
Klokken har en robust 39 mm stålkasse med en fristende sølvfarget urskive, som gir et friskt og moderne utseende. De store, lettleste indekser og visere er belagt med luminescerende materiale, noe som sikrer god synlighet under water og i svake lysforhold.
Med en vannmotstand på opptil 200 meter med skrukrone er SUB 200T perfekt for dykking og andre vannsportaktiviteter. Den solide konstruksjonen gjør at klokken tåler trykket og forholdene som følger med dykking.
Denne modellen drives av et pålitelig sveitsisk automatisk urverk, som har en gangreserve på 38 timer.
Den er også utstyrt med en heliumventil, noe som gjør den velegnet for teknisk dykking og dypvannsdykning.
Doxa SUB 200T Aquamarine er ikke bare en praktisk dykkeklokke; den er også et stilig tilbehør som kan bæres til hverdags. Med sin kombinasjon av estetikk og ytelse, er denne klokken et utmerket valg for alle som setter pris på kvalitet og funksjonalitet i et design.
Gratis frakt (3.000,-)
14 dagers returrett
Autorisert forhandler
Klikk og hent
Spesifikasjon
Urverk
| Urverk: | Automatisk |
|---|---|
| Gangreserve: | 38 timer |
| Funksjoner: | Dato, Skrukrone |
Kasse
| Materiale: | Stål |
|---|---|
| Diameter: | 39 mm |
| Glass: | Safirglass |
| Vanntett: | 200 meter |
Skive
| Skive: | Sølv |
|---|
Armbånd
| Lenke/Rem: | Blå gummi rem |
|---|
Levering & retur
Vi tilbyr rask levering og enkel retur. Kontakt oss om du trenger hjelp med størrelse, passform eller service. 1-6 uker leveringstid på bestillingsvarer.
Kontakt oss
"*" obligatorisk felt

