New
Seiko Presage Classic Series «Craftsmanship» Enamel Dial 36mm – SPB537J1
kr 19.998
Kjøp nå, betal med
Les mer
Betal kr1 716,00/måned i 12 måneder (0% rente).
Etablerings-gebyr: kr499,00
Administrasjonsgebyr / måned: kr49,00
For 12 måneder blir det totalt kr21 085,00.
Bestillingsvare - 1-6 ukers levering
Diameter
36 mm
Urverk
Automatisk
Materiale
Stål
Gratis frakt (3.000,-)
14 dagers returrett
Autorisert forhandler
Klikk og hent
Spesifikasjon
Urverk
| Urverk: | Automatisk |
|---|---|
| Kaliber: | 6R5H |
| Gangreserve: | 72 timer |
| Juveler: | 24 |
| Funksjoner: | Minutter, Sekunder, Timer |
Kasse
| Materiale: | Stål |
|---|---|
| Diameter: | 36 mm |
| Glass: | Safirglass |
| Vanntett: | 50 meter |
| Avstand lugs: | 20 mm |
Skive
| Skive: | Emalje, Hvit |
|---|---|
| Indekser: | Romertall |
Armbånd
| Lenke/Rem: | Lenke |
|---|---|
| Materiale: | Stål |
| Lås: | Foldespenne |
Øvrig informasjon
| Kjønn: | Herre |
|---|---|
| Kassens størrelse: | 35 | 9 mm |
| Kassen tykkelse: | 12 | 5 mm |
| Lug-til-lug: | 46 mm |
Levering & retur
Vi tilbyr rask levering og enkel retur. Kontakt oss om du trenger hjelp med størrelse, passform eller service. 1-6 uker leveringstid på bestillingsvarer.
Kontakt oss
"*" obligatorisk felt




