New
Seiko Astron GPS Solar Dual-Time Chronograph 43.4mm 145th Anniversary Limited Edition – HAB004J1
kr 37.950
Kjøp nå, betal med
Les mer
Betal kr3 212,00/måned i 12 måneder (0% rente).
Etablerings-gebyr: kr499,00
Administrasjonsgebyr / måned: kr49,00
For 12 måneder blir det totalt kr39 037,00.
Bestillingsvare - 1-6 ukers levering
Diameter
43 mm
Urverk
Quartz, Solar
Materiale
Titan
Gratis frakt (3.000,-)
14 dagers returrett
Autorisert forhandler
Klikk og hent
Spesifikasjon
Urverk
| Urverk: | Quartz, Solar |
|---|---|
| Kaliber: | 5X63 |
| Funksjoner: | Dato, DST, Flymodus, GMT/Sekundær tidssone, GPS, Perpetual kalender, Chronograph, Gangreservefunksjon, GPS-signalmottaksfunksjon, Sparemodus, Verdenstidfunksjon |
Kasse
| Materiale: | Titan |
|---|---|
| Diameter: | 43 mm |
| Glass: | Safirglass |
| Vanntett: | 100 meter |
| Avstand lugs: | 14 mm |
Skive
| Skive: | Sølv |
|---|---|
| Indekser: | Indekser, LumiBrite |
| Visere: | LumiBrite |
Armbånd
| Materiale: | Titan |
|---|---|
| Lås: | Foldespenne |
Øvrig informasjon
| Garanti: | Limited Edition |
|---|---|
| Kjønn: | Herre |
| Kassens størrelse: | 43.4 mm |
| Kassen tykkelse: | 12.4 mm |
| Leverandørens varenummer: | HAB004, HAB004J1 |
Levering & retur
Vi tilbyr rask levering og enkel retur. Kontakt oss om du trenger hjelp med størrelse, passform eller service. 1-6 uker leveringstid på bestillingsvarer.
Kontakt oss
"*" obligatorisk felt
Bestselgende modeller fra Seiko Astron
