New
Seiko 5 Sports Field Series 41mm – HDB007K1
kr 4.998
Kjøp nå, betal med
Les mer
Betal kr466,00/måned i 12 måneder (0% rente).
Etablerings-gebyr: kr499,00
Administrasjonsgebyr / måned: kr49,00
For 12 måneder blir det totalt kr5 987,00.
Bestillingsvare - 1-6 ukers levering
Diameter
41 mm
Urverk
Automatisk
Materiale
Stål
Gratis frakt (3.000,-)
14 dagers returrett
Autorisert forhandler
Klikk og hent
Spesifikasjon
Urverk
| Urverk: | Automatisk |
|---|---|
| Kaliber: | 4R36 |
| Gangreserve: | 41 timer |
| Funksjoner: | Day-Date |
Kasse
| Materiale: | Stål |
|---|---|
| Diameter: | 41 mm |
| Glass: | Hardlex |
| Bezel: | Enveisroterende bezel |
| Vanntett: | 100 meter |
| Avstand lugs: | 20 mm |
Skive
| Skive: | Hvit |
|---|---|
| Indekser: | Arabiske tall, LumiBrite |
| Visere: | LumiBrite |
Armbånd
| Materiale: | Stål |
|---|---|
| Lås: | Foldespenne |
Øvrig informasjon
| Kjønn: | Herre |
|---|---|
| Kassens størrelse: | 41 mm |
| Kassen tykkelse: | 13.2 mm |
| Leverandørens varenummer: | HDB007, HDB007K1 |
Levering & retur
Vi tilbyr rask levering og enkel retur. Kontakt oss om du trenger hjelp med størrelse, passform eller service. 1-6 uker leveringstid på bestillingsvarer.
Kontakt oss
"*" obligatorisk felt
