New
Certina DS Action Diver 38mm Powermatic 80 – C048.807.38.051.00
kr 10.800
Kjøp nå, betal med
Les mer
Betal kr949,00/måned i 12 måneder (0% rente).
Etablerings-gebyr: kr499,00
Administrasjonsgebyr / måned: kr49,00
For 12 måneder blir det totalt kr11 838,00.
Bestillingsvare - 1-6 ukers levering
Diameter
38 mm
Urverk
Automatisk
Materiale
Stål
Gratis frakt (3.000,-)
14 dagers returrett
Autorisert forhandler
Klikk og hent
Spesifikasjon
Urverk
| Urverk: | Automatisk |
|---|---|
| Kaliber: | Powermatic 80.611 |
| Gangreserve: | 80 timer |
| Funksjoner: | Dato |
Kasse
| Materiale: | Stål |
|---|---|
| Diameter: | 38 mm |
| Glass: | Safirglass |
| Bezel: | Keramikk |
| Vanntett: | 300 meter |
| Kassefarge: | Sort |
| Avstand lugs: | 19 mm |
| Baklokk: | PVD |
| Kassebeskrivelse: | PVD |
Skive
| Skive: | Sort |
|---|---|
| Indekser: | Indekser, Selvlysende |
Armbånd
| Lenke/Rem: | Tekstilrem |
|---|---|
| Materiale: | Tekstil |
| Farge: | Sort |
| Lås: | Foldespenne |
Øvrig informasjon
| Garanti: | Selvlysende visere |
|---|---|
| Kjønn: | Dame, Herre, Unisex |
| Kassens høyde: | 13.22 mm |
| Kasse beskrivelse: | PVD |
Levering & retur
Vi tilbyr rask levering og enkel retur. Kontakt oss om du trenger hjelp med størrelse, passform eller service. 1-6 uker leveringstid på bestillingsvarer.
Kontakt oss
"*" obligatorisk felt
Bestselgende modeller fra Certina DS Action
Bestselgende modeller fra Certina DS Action
