Breitling Super Chronomat B01 44 – RB0136E31Q1R1
kr 564.300
Tomt på lager
Super Chronomat er inspirert av den originale Chronomat fra 1980-tallet som Breitling laget for stjernene i aerobatiske skvadroner. Den mest dristige av alle Chronomat-klokkene, Super Chronomat har flere keramiske innsatser – på bezel, på kronografknappene og på kronen.
Super Chronomat kommer i flere farge- og metallvarianter, fra rustfritt stål til 18 k rødgull. Den har enten det ikoniske Rouleaux-armbåndet eller en gummirem inspirert av Rouleaux, kombinert med en foldelås. Super Chronomat B01 44 drives av Breitling Manufacture Calibre 01, en COSC-sertifisert kronometer.
Gratis frakt (3.000,-)
14 dagers returrett
Autorisert forhandler
Klikk og hent
Urverk
| Urverk: | Automatisk |
|---|---|
| Kaliber: | Breitling 01, Manufaktur |
| Gangreserve: | 70 timer |
| Frekvens: | 28.800 v.p.h |
| Juveler: | 47 |
| Funksjoner: | Dato, Chronograph |
Kasse
| Materiale: | Roségull |
|---|---|
| Diameter: | 44 mm |
| Glass: | Safirglass |
| Bezel: | Dreibar bezel |
| Krone: | Skrukrone |
| Vanntett: | 200 meter |
Skive
| Skive: | Brun |
|---|---|
| Indekser: | Indekser, Selvlysende |
| Visere: | Selvlysende |
Armbånd
| Lenke/Rem: | Lenke |
|---|---|
| Materiale: | Roségull, 18K |
| Lås: | Foldespenne |
Øvrig informasjon
| Garanti: | Chronometer |
|---|---|
| Kjønn: | Herre |
| Gullinnhold: | 18K |
| Urverkets høyde: | 53 mm |
Vi tilbyr rask levering og enkel retur. Kontakt oss om du trenger hjelp med størrelse, passform eller service. 1-6 uker leveringstid på bestillingsvarer.
"*" obligatorisk felt
Bestselgende modeller fra Breitling Chronomat
Nye modeller fra Breitling Chronomat
Bestillingsvare
