Longines Conquest 41mm – L3.830.4.92.6
kr 27.500
Bestillingsvare - 1-6 ukers levering
Denne modellen har en urkasse på 41 mm og kommer med en stållenke. Uret har en blå urskive med datovisning kl 6. Uret har safirglass og er vanntett til 100 meter. I denne modellen sitter det et L888 urverk, som har en gangreserve på 72 timer.
Urverk
| Urverk: | Automatisk |
|---|---|
| Kaliber: | L888 |
| Gangreserve: | 72 timer |
| Frekvens: | 25.200 v.p.h |
| Funksjoner: | Dato, Minutter, Sekunder, Timer |
Kasse
| Materiale: | Stål |
|---|---|
| Diameter: | 41 mm |
| Glass: | Safirglass |
| Krone: | Skrukrone |
| Vanntett: | 100 meter |
| Avstand lugs: | 21 mm |
Skive
| Skive: | Blå |
|---|---|
| Indekser: | Indekser, Super-LumiNova |
| Visere: | Super-LumiNova |
Armbånd
| Lenke/Rem: | Lenke |
|---|---|
| Materiale: | Stål |
| Lås: | Foldespenne |
Øvrig informasjon
| Kjønn: | Herre |
|---|
Vanntetthet oppgis i meter eller ATM, men tallet sier ikke hvilken dybde klokken kan brukes på. Skru alltid kronen helt inn før vannkontakt, og skyll klokken med ferskvann etter saltvannsbading. Vi anbefaler trykktest hver vår før badesesongen.
Hold klokken unna sterke magnetfelt som induksjonsplater, høyttalere og magnetiske låser – det påvirker gangnøyaktigheten.
Vi tilbyr rask levering og enkel retur. Kontakt oss om du trenger hjelp med størrelse, passform eller service. 1–6 ukers leveringstid på bestillingsvarer.
"*" obligatorisk felt
Bestselgende modeller fra Longines Conquest
Nye modeller fra Longines Conquest
Spørsmål før du bestemmer deg?
Havnegaten 1, 4836 Arendal
37 02 11 14 · marcussen.ur@protid.no
Åpent i dag: 10:00 – 17:00 · Autorisert forhandler siden 1921
